Poród aktywny; Nowe spojrzenie na naturalny sposób rodzenia

Janet Balaskas Wydawnictwo: Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA poradniki
poradniki
83-7054-112-7
Krystyna Niecikowska-Jastrzębska, Jacek Stępień
poród naturalny

Obszerna pozycja na temat porodu, myślę, że nadaje się zarówno dla ciężarnych jak i położnych. Dużo informacji i opisy ćwiczeń. Mimo, że książka wydana dawno temu, to jest ciągle aktualna.

Dla mnie najlepsza książka o porodzie. Najistotniejsze są pierwsze rozdziały, które w zwięzły sposób tłumaczą "mechanizm naturalnego porodu".

Książka z 1992 roku. Autorka uświadamia jak niesamowita siła tkwi w kobiecie. Jest zwolenniczką ćwiczenia jogi podczas ciąży. Krótka historia porodów. Przykłady z własnej praktyki w pracy. Bardzo dokładnie opisane etapy porodu z załączonymi zdjęciami - dla mnie najbardziej wartościowa część. Polecam przyszłym mamom.

• Chcę w prezencie
  • Do pilnego czytania