Mapy myśli w biznesie. Jak twórczo i efektywnie osiągać cele za pomocą mind mappingu

Katarzyna Żbikowska Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
biznes, finanse
2011-09-14

Mapy myśli stają się coraz bardziej popularną metodą uczenia się wśród studentów, ale również mogą przydać się w biznesie! Autorka książki pokazała wiele różnych sposobów na wykorzystanie map - w tym nasze codzienne sprawy, zakupy, wyjazdy i najbliższe plany.
Przyznam szczerze, że jestem przyjemnie zaskoczona. Do tej pory o mapach myśli czytałam głównie w książkach mistrza...

Książka Katarzyny Żbikowskiej to wprowadzenie w fantastyczny świat kreatywnego podejścia do nauki i przyswajania informacji. Tym razem czytelnik będzie mógł poznać metodę zwaną mapami myśli.

Ich twórcą jest Tony Buzan. Propagator nowoczesnych technik nauczania – m. in. szybkiego czytania czy technik zapamiętywania. Człowiek instytucja. Dążył on do tego, żeby przygotować do...

Książka Katarzyny Żbikowskiej wprowadza czytelnika w świat mindmappingu bardzo łagodnie. Rozpoczyna od genezy tych technik powołując się na prace Tony’ego Buzana, pokazuje jak wyglądają przykładowe mapy myśli, a w dalszej kolejności przedstawia, jak się je tworzy i o czym warto pamiętać. Mniej więcej 1/3 książki poświęcona została na opis poszczególnych elementów i technik....

świetna książka dla tych, którzy lubią i chcą wykorzystać swoją kreatywność i przenieść się w świat magii i przejrzystości. wielki plus za przykładowe mapy i sytuacje, w których można mapować. polecam zdecydowanie tym, którzy lubią kolory, lubią dokładność, precyzję i szaleństwo formy ;)

• Ebook
  • Biznes