Mgła opada

Okładka książki Mgła opada
Jorunn Johansen Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 10) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Tajemnica wodospadu (tom 10)
Tallen faller
Ringier Axel Springer Polska
2013-01-01
2013-01-01
Ewa Partyga
romans saga norweska

Na półkach: , , , , , ,

Mam wrażenie, że ta saga idzie z akcją na jedno kopyto. Pomimo jednej sceny, która rzeczywiście jest zwrotem akcji, reszta wypada raczej blado.

Dodaj cytat z książki Mgła opada