Wewnętrzny krytyk .. Jak zamienić destrukcyjną samokrytykę w twórcze wsparci

Okładka książki Wewnętrzny krytyk .. Jak zamienić destrukcyjną samokrytykę w twórcze wsparci
Hal StoneSidra Stone Wydawnictwo: Ravi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
brak tytułu oryginału, wwybór tekstów
Ravi
2004-01-01
2004-01-01
Dariusz Bakalarz
Psychologia samokrytyka autosugestia krytyka postrzeganie siebie

Okładka książki Obejmujac nasze "Ja" Hal Stone, Sidra Stone
Ocena 7,5
Obejmujac nasz... Hal Stone, Sidra St...

Wspaniała książka, dokopuje się do twojej podświadomości, polecam robić zadania na koniec rozdzialu :)

Książka jest naprawdę genialna! Must have dla wszystkich zainteresowanych tematem osobowości!

Dodaj cytat z książki Wewnętrzny krytyk .. Jak zamienić destrukcyjną samokrytykę w twórcze wsparci