Marianna i panna Mozart

Akapit Press
Mary Ann and Miss Mozart
literatura dziecięca
Iwona Żółtowska

Piękna opowieść o marzeniach i ich spełnianiu.
Z początku po gabarytach i druku dość obszernym myślałam, że jest to książka dla młodszego czytelnika ale miło się zaskoczyłam. Szybciutko się czyta z ogromnym zainteresowaniem. Łatwa w odbiorze lektura.. Polecam serdecznie na spokojny wieczór.

Na ogół czytam ciężkie książki o rozbudowanej fabule, które zmuszają mnie do bardzo intensywnego myślenia. Dlatego sięgam od czasu do czasu po krótki, łatwy obyczaj, aby trochę odpocząć. Do tego rodzaju zaliczam tę książkę. Jest ona interesująca, mimo że napisana prostym językiem. Polecam tym, którzy chcą odpocząć.

• Chcę w prezencie
  • Literatura dla młodzieży
  • Oddane w dobre ręce/wymienione/sprzedane
  • 2013
  • Przeczytane w 2014 r.
  • Literatura obca
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)

Dodaj cytat z książki Marianna i panna Mozart