Magic Dreams

Ilona Andrews Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Kate Daniels (tom 4.5) Seria: Obca Krew fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Obca Krew
Kate Daniels

Krótkie opowiadania jak Dalia pomaga swojemu alfie Jim'owi, w którym jest bardzo zakochana. W opadaniu mamy dodatkowo pajęczyce, która żywi się ludźmi, kłusowników, czarny rynek i dodatkowo nastoletniego smoka.

To już trzecia nowela z cyklu Kate, którą przeczytałam i na prawdę jestem zadowolona. Tym razem poznajemy od drugiej strony Jima i Dalię. Magic Dreams pozwala przeżywać na nowo świat, który będzie dostępny dopiero, gdy ukaże się kolejna część sagi. Polecam na ten straszny czas oczekiwania na kolejną przygodę z urban fantasy :)

Bardzo dobra nowela o Jimie i Dali. Jim ma problem, magiczny problem... Zakochana w nim Dali próbuje mu pomóc. No i musiało się zdarzyć, co się zdarzyło, by Jim uczynił pierwszy krok...:) Słodka nowela, a mama Dali powaliła mnie na łopatki... śmiałam się do rozpuku... taka mamusia może być traktowana w kategoriach klątwy:)

Miła nowelka. Główną jej bohaterką jest półślepa biała tygrysica. Książeczka trochę bardziej naiwna i przewidywalna niż poprzednie części, w dodatku akcję napędza głównie uczucie (romans), a nie zagadka do rozwiązania i tajemnica.
Lekka, szybka, można przeczytać raczej jako uzupełnienie i w oczekiwaniu na kolejny tom.

Jim i Dali, odkąd tylko pojawił się ich wątek w 4 tomie o Kate Daniels marzyłam by o nich poczytać! Pierwsza myśl- oh, czyż oni nie byliby uroczą parą? Widzę oczami wyobraźni tę parkę i prezentują się ślicznie! Ale...czy skończą razem? Bo droga do szczęśliwego zakończenia nie jest łatwa. Zwłaszcza gdy mieszkasz w Atlancie, pełnej magii i niebezpieczeństw. Przyjemny dodatek...

Na półkach: , , , ,

Jim ma kłopoty natury magicznej. Problemy polegają na pozostaniu przytomnym, cały czas zasypia. Po pomoc udaje się do Dali, która jest strażnik Bunut Bolog i specjalizuje się w religiach orientalnych.
Jest to lekka i zabawna lektura. Pomysł jest z pewnością ciekawy. Jak zwykle w książkach Andrews mamy magiczny galimatias. Tym razem osobą która, rozwiąże sprawę i przyjdzie z...

Krótka nowela ale za to jaka!
Kocham Jima i Dali, jejciu są słodcy...
Oczywiście jest pewna misja, ale nie ma dramatu no i jest humor....całe mnóstwo humoru..
No bo serio?... Ślepy, wegetariański tygrys? Hahah już to jest śmieszne. Polecam!

Dali jest urocza, wciąż mnie zaskakuje, ale Jim moim zdaniem w tym akurat opowiadaniu nie wypadł najlepiej :)

2067

Krótkie losy Jima i Dali. Uzupełnienie ich losów. Krótkie, słodkie, idealne dopełnienie do całej serii.

Jim i Dali

• Chcę w prezencie