Dlaczego jestem spirytystą?

Georges Mélusson Wydawnictwo: Rivail publicystyka literacka, eseje
Pourquoi je suis spirite?
978-83-62402-06-9
Konrad Jerzak vel Dobosz
Rivail
spirytyzm okultyzm psychografia mediumizm umarły śmierć żałoba zaświaty niebo piekło medium duch dusza seans spirytystyczny bóg energia
Pourquoi je suis spirite?
publicystyka literacka, eseje
978-83-62402-06-9
Konrad Jerzak vel Dobosz

Bardzo ciekawe książka, pokazująca jak z materialisty stał się spirytysta. Autor początkowo nie dopuszczał do siebie myśli o istnieniu duchów, do czas aż sam tego nie doświadczył. Książka zawiera dowody, które uzyskał, oraz jego przemyślenia dot. spirytyzmu. Ciekawa książka, polecam.

Georges Mélusson to znany w okresie międzywojennym francuski spirytysta. Z początku głęboko zainteresowany był publikacjami dotyczącymi magnetyzmu, nadal jednak pozostawał zatwardziałym materialistą, dla którego byty nazywane duchami były czystą fikcją. Do czasu, aż nie otrzymał niezwykle osobistych przekazów z zaświatów od... własnego ojca!

Mélusson w swojej niewielkiej...

• Do wstępnego wglądu | Niekoniecznie do zdobycia
  • Spirytyzm

Dodaj cytat z książki Dlaczego jestem spirytystą?