Mistrzyni gry

kryminał, sensacja, thriller
83-85309-24-1
Krzysztof Jendrzejczak
rodzina korporacja majątek fortuna manipulacja

Rewelacyjna, bardzo wciągająca książka, wprost nie mogłam się od niej oderwać.

Wow!! połknęłam książkę w jeden wieczór! Świetna akcja, główna postać powala na kolana! Materiał na film;)

Bardzo dobra książka, choć nie wciągnęła mnie od samego początku. Ale później czytelnik zostaje wciągnięty w wir toczącego się życia, w którym nie brak intryg i tragedii. Polecam!!

Książka „Mistrzyni gry „ rozpoczyna się w dniu 90 urodzin Kate Blackwell. Na swym urodzinowym przyjęciu, Kate gości samą śmietankę i elitę z całego świata. Jednak nie do końca dobrze się czuje na tej uroczystości. Prześladują ją twarze i duchy nieżyjących już osób, którymi przed laty umiejętnie manipulowała. Czy dzień swych urodzin jest dobry na sporządzenie rachunku...

Chyba nigdy w życiu nie przeczytam lepszej książki niż ta.. Cudowna pod każdym względem.

Najlepsza książka jaką w życiu przeczytałem (czytałem ją ponad 2 lata temu), leci strona za strona i opowieść całkowicie nas wciąga w inny świat, nawet nie wiedziałem kiedy skończyłem czytać, a już żałowałem, że to koniec heh. :)

Po przeczytaniu mam kilka refleksji:po pierwsze- do upartych świat należy,nigdy nie należy wątpić w marzenia dziecka, nie podcinać mu skrzydeł. Po drugie-nie można sterowac dzieckiem,aby realizowało nasz plan,jeśli nie czuje się w tym "na swoim miejscu".Po trzecie-trzeba być długodystansowcem w miłości i przyjaźni,najpierw poznać się w wielu sytuacjach.Po czwarte- bogactwo...

Dla mnie jest to jak do tej pory najlepsza książka Sheldona. Trzyma w napięciu od pierwszych stron, a księga piąta "Eve i Alexandra" to już naprawdę torpeda. Nie można oderwać się od książki w oczekiwaniu na finał. Podpisuję się obydwoma rękoma pod poleceniem książki innym czytelnikom.

Świetna książka łącząca thriller, romans, przygodę, sensację. Akcja rozpoczyna się pod koniec XIX wieku, kiedy to poznajemy dziadka głównej bohaterki. Życie rodziny śledzimy przez kolejne sto lat. Świetna powieść, od której nie da się oderwać! "Zycie jest pełne niebezpieczeństw. Najważniejsze to umieć zdecydować, które ryzyko warte jest podjęcia"

„Mistrzyni gry” to moja druga przeczytana powieść Sydney’a Sheldon’a. Po przeczytaniu „Gniewu aniołów” pomyślałam, że to jego najlepsza książka.. Myliłam się.
„Mistrzyni gry” jest jeszcze lepsza.
Szybkie tempo, zawrotna akcja, ciekawi bohaterowie, pomysłowość knutych intryg nie pozwala czytelnikowi oderwać się od lektury i trzyma w ciągłym napięciu, aż do samego końca.
U...

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • 2014
  • E-book
  • Z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mistrzyni gry