Na dobre i na złe

Okładka książki Na dobre i na złe
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
For better for worse
Harlequin
2012-03-01
2012-03-01
Ewa Ćwirko-Godycka
literatura dla kobiet romans uczucia miłość

więcej Więcej

Miłe zaskoczenie :) Dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła. Mimo, że momentami zbyt banalna, czytało się ją z zapartym tchem. Chyba każda kobieta odnalazła w którejś historii część siebie ;)

Przeczytana raczej z chęci dokończenia. Trzy historie, trzy bohaterki i trzy oklepane tematy. Mamy tu:
- bizneswomen, idealną gospodynię i idealną żonę w jednym, której wszystko zaczyna się psuć
- zdominowaną przez męża żonę ze Stepford, która całymi dniami sprząta
- i tą co zaliczyła wpadkę.
Szału nie ma.

3 różne kobiety i 3 różne historie. Każda z bohaterek zmaga się z jakimiś życiowymi problemami; zdradą męża czy niechcianą ciążą... . Jest to Harleguin, ale dość ciekawy i godny polecenia ;)

Lekka, przyjemna książka. Nie jest typowym romansidłem, co mnie zdziwiło bo poleciła mi ją koleżanka lubująca się w harlequinach.

Miła bajka dla dużych dziewczynek. I jak to w bajkach bywa...są złe pasierbice, skrzywdzone piękne kobiety, rycerscy mężczyźni i czarny charakter. No ale jak to w bajkach bywa-zwycięża dobro i można uronić łzę wzruszenia... :D
Do zastosowania zasada 3xz Zaliczyć (przeczytać) Zdać (relację) Zapomnieć

,,Na dobre i na złe" składa się z historii trzech kobiet, które wiodą różne życia. Fern wiedzie życie mężatki, która całkowicie poświęca się mężowi i domu. Nękana nie raz psychicznie przez męża nie potrafi się od niego uwolnić. Zoe z Benem wiodą szczęśliwe życie kochającej się pary. Mimo przeciwnych charakterów oraz wychowania się w innych klasach społecznościowych...

• Harlequin
  • Penny Jordan
  • Posiadam :)
  • Z biblioteki
  • 2012

Dodaj cytat z książki Na dobre i na złe