Bobo. Historyjki obrazkowe dla najmłodszych dzieci

Markus Osterwalder Wydawnictwo: Hokus-Pokus literatura dziecięca
978-83-60402-33-7
Hokus-Pokus
bobo dla najmłodszych 0-3 dla dzieci ilustrowane
literatura dziecięca
978-83-60402-33-7
bobo dla najmłodszych 0-3 dla dzieci ilustrowane

Ulubiona książeczka moich dzieci :)

Pierwsza książka moich dzieci. Milion razy czytana, przeglądana. Wspaniała lektura dla najmłodszych.

Książka czytana dziesiątki, jeśli nie setki razy między pierwszym a drugim rokiem życia Lili. Proste historie z codziennego życia opowiedziane przede wszystkim za pomocą ilustracji, z niewielką ilością tekstu. Obrazki wydawały nam się na początku za proste i za mało kolorowe, ale dla malutkiego dziecka okazały się idealne.
Jedyny minus to tłumaczenie, momentami bywa niezgrabne.

W krajach niemieckojęzycznych to klasyka. Dla mojego synka była to pierwsza "wielka" książka w życiu. Arcydzieło, mistrzostwo - połączenie krótkich zdań z prostymi historiami obrazkowymi, to jest właśnie to czego oczekuje się dla dziecka w przedziale 0-2 lata. A dla wszystkich rodziców, którzy to mają...zwróciliście uwagę, jak autor złośliwie rysuje umęczone twarze...

REWELACJA !!! Pierwsza poważna ksiązka dla dziecka (od 2+)

Przez bardzo długi czas jedna z ulubionych książek (zaraz po "Bobo poznaje świat") mojego synka, przeczytana i obejrzana przez nas dziesiątki razy. Pierwsza część z cyklu książek o Bobo. Do tej pory po polsku ukazały się niestety tylko dwie części.

Siedem krótkich opowiadań o małej koszatce (wyglądającej jak miś z długim ogonkiem) Bobo, między innymi jak Bobo idzie na...

• Dziecięce
  • Dla dzieci 0 - 2 lata