Rasy kotów

Gabriele Metz Wydawnictwo: Muza flora i fauna
Muza
flora i fauna
2007-01-01

Poradniki nie są moją ulubioną formą lektury, ale jeśli chodzi o koty, zawsze robię wyjątki i czytam
wszystko, co tylko jest z nimi związane. Tym sposobem trafił do mnie poradnik Gabriele Metz, "Rasy kotów", który, jak głosi notka na okładce przedstawia najpiękniejsze ze znanych ras. Autorka zresztą sama przyznaje już na początku, że nie będzie opisywała wszystkich ras,...

• Do recenzji
  • Moje własne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Rasy kotów