Majsterkowanie dla każdego

83-204-0447-9
Wydawnictwo Naukowo-Techniczne
technika
83-204-0447-9

Nie jest to książka do poduszki ani taka, którą czyta się od deski do deski. Mogę jednak powiedzieć, że sięgam po nią zawsze, gdy moja wiedza techniczna okazuje się zbyt uboga. Z książki tej dowiemy się z czego składają się i w jaki sposób działają nasze urządzenia AGD oraz domowe instalacje, pomoże nam także w wykonaniu napraw, remontów a nawet budowie mebli czy ogrodowej...

Dyskusje

• Na składzie
  • Ola
  • Literatura fachowa i techniczna
  • Dom
  • Poradniki
  • Zaczęte/Przeczytane częściowo
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Majsterkowanie dla każdego