Nowa retoryka dziennikarska

Universitas
2011-05-30
2011-05-30
837052494X
dziennikarstwo dziennikarze etyka dziennikarska paparazzi

Okładka książki Stereotypes and linguistic prejudices in Europe Anna Dąbrowska, Walery Pisarek, Gerhard Stickel
Ocena 5,0
Stereotypes an... Anna Dąbrowska, Wal...
Okładka książki Słownik terminologii medialnej Roman Bartoszcze, Zbigniew Bauer, Edward Chudziński, Sylwester Dziki, Bogdan Fischer, Wojciech Furman, Agnieszka Hess, Marcin Jasionowicz, Stanisław Jędrzejewski, Wojciech Kajtoch, Andrzej Kaliszewski, Jacek H. Kołodziej, Małgorzata Lisowska-Magdziarz, Artur Majer, Wojciech Markiewicz, Ewa Nowińska, Walery Pisarek, Katarzyna Pokorna-Ignatowicz, Anna Skoczek, Lucyna Słupek, Weronika Świerczyńska-Głownia, Marian Szulc, Andrzej Wojnach, Kazimierz Wolny-Zmorzyński, Maria duVall
Ocena 7,0
Słownik termin... Roman Bartoszcze, Z...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Chyba niewielu obecnych dziennikarzy zna tą pozycję, a szkoda, bo każdy powinien ją poznać, zwłaszcza rzecz zasadniczą że fakt i opinię należy bezwzględnie i wyraźnie oddzielać od siebie.

Dodaj cytat z książki Nowa retoryka dziennikarska

Ciekawostki historyczne