Franklinie, pośpiesz się

Okładka książki Franklinie, pośpiesz się
Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Jestem w TV! literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2008-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

więcej Więcej

Śpiesz się po woli. ale idąc do przyjaciela na urodziny nie zachowuj się jak Czerwony Kapturek pierwszy raz w lesie, ooo - tego oto dowiedział się Franklin na kartach tej opowieści.

Świetna i pouczająca dla małych grzebieluszków 😊😉

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Mama czyta Lili
  • <2015
  • 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • Moje przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Franklinie, pośpiesz się