Wiosna panie bocianie

literatura dziecięca
Skrzat
24 min.

więcej Więcej

Ta książka była rolmalnie odjazdowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiennc polecam!!!!!!!!!!!!!I też ona ma stron 11lub13 noi dajcie plusa mojej opini i wysyłajcie sms z strony Lubimy czytać.pl.Wienc polecam bardzo polecam.I dajcie plusa mojej opini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Bardzo śmieszna, dzieciom bardzo się podobała.

• 1j) Literatura polska
  • Przeczytane z dziećmi
  • 1k) historyjki o zwierzętach
  • 1p) Utwory wierszowane dla dzieci
  • Julii

Dodaj cytat z książki Wiosna panie bocianie