Zgłosuj na książki roku 2017

Ślub z ogłoszenia

Wydawnictwo: HarperCollins
7 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
paulla102

Łzy szczęścia Potrzebuję taty. Wysoki, atletycznie zbudowany, zna karate. Mama ładna - takie ogłoszenie daje do gazety jedenastoletni syn Dori. Wieczorem, ku przerażeniu Dori, telefon dzwoni niemal bez przerwy. Zgłaszają się dziesiątki mężczyzn. Z kłopotu wybawia ją poznany rano Gavin, również samotny rodzic, którego trzynastoletnia córka marzy o nowej mamie... Gavin proponuje Dori cyniczny...

Łzy szczęścia
Wieczorem, ku przerażeniu Dori, telefon dzwoni niemal bez przerwy. Zgłaszają się dziesiątki mężczyzn. Z kłopotu wybawia ją poznany rano Gavin, również samotny rodzic, którego trzynastoletnia córka marzy o nowej mamie... Gavin proponuje Dori cyniczny układ.
Będą się spotykać dopóty, dopóki ich dzieciom nie znudzi się zabawa w swatów. Dori się zgadza, ale łamie warunki umowy. Zakochuję się w Gavinie, a co więcej, nie zamierza tego ukryć
Przestraszony Gavon natychmiast zrywa znajomość...

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/slub-z-ogloszenia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/slub-z-ogloszenia/

sambor27 | 2017-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2017

ksiązka na wakacyjne popołudnie ;)

-MarynaLinchuk- | 2017-06-01
asik0626 | 2017-03-18