Blogerzy Książki Piszą

LubimyCzytać LubimyCzytać
02.01.2012

Blogerzy wszystkich dziedzin mają szansę do końca stycznia 2012 roku nadesłać swoje autorskie opowiadanie o tematyce dowolnej. Wszystkie opowiadania zostaną wydane w formie e-booka, który ukaże się najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia 2012 roku.

Blogerzy Książki Piszą

Akcja ma pokazać, że w blogosferze tkwi potencjał, energia i siła, które należy dostrzec. Grupa ludzi nadsyła swoje teksty, mając szansę zmierzyć się z wyzwaniem, ukazać swój talent, doświadczyć czegoś nowego.

Udział w akcji można było zgłaszać do 31.12.2011. Teraz organizatorzy czekają na teksty zgłoszonych już osób - termin nadsyłania prac upływa 31.01.2012

Wszelkie przygotowania wspierane są przez innych blogerów, zaś takie aspekty jak grafika, korekta, edycja przygotowywane są bezpłatnie przez ochotników-profesjonalistów, którzy chcą wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu.

To projekt wielu użytkowników blogów, którzy wspierają organizatorki - blogerki "Krainy Czytania" i "Książek Zbójeckich". Akcja nabiera tempa, budzi kontrowersje, ale równocześnie daje szansę wyjść z „wirtualnego” cienia, by pokazać, na co stać prawdziwego blogera.

Szczegóły na krainaczytania.blox.pl i ksiazkizbojeckie.blox.pl .



komentarze [8]

Sortuj:
więcej
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Avo_lusion - awatar
Avo_lusion 03.01.2012 22:03
Czytelnik

Tu panienka z okienka :) Wysłałam już prośbę o sprostowanie informacji, mam nadzieję, że to przywróci porządek. Pozdrawiam :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam
takisobiejac - awatar
takisobiejac 03.01.2012 19:52
Bibliotekarz

No właśnie, tekst ciągle nie jest poprawiony.
W swej naiwności wysłałem wczoraj "(S)Mętny żywot Fabisiaka", ale oczywiście zasady to zasady, nieważne że ktoś gdzieś się pomylił w informacji.

A swoją drogą dziwna droga selekcji. Jak na poczcie. Pobierz numerek i czekaj aż panienka z okienka cię przywoła...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam
Avo_lusion - awatar
Avo_lusion 03.01.2012 00:01
Czytelnik

Małe sprostowanie: nie wszyscy blogerzy mogą nadsyłać swoje teksty, a jedynie ci, którzy zgłosili się do końca grudnia 2011. Teraz czekamy na opowiadania osób zgłoszonych. Sam e-book wyjdzie najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia. Pozdrawiam:)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam
LubimyCzytać - awatar
LubimyCzytać 02.01.2012 14:17
Administrator

Zapraszamy do dyskusji na temat "Blogerzy Książki Piszą"

http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/422/blogerzy-ksiazki-pisza

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam