Na tropie skarbu
- Kategoria:
- opowieści dla młodszych dzieci
- Format:
- papier
- Cykl:
- Frigiel i Fluffy. Początek. (tom 1)
- Data wydania:
- 2020-09-16
- Data 1. wyd. pol.:
- 2020-09-16
- Liczba stron:
- 196
- Czas czytania
- 3 godz. 16 min.
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788381513517
- Tłumacz:
- Magdalena Łachacz
Opowieść dla młodszych dzieci o przygodach bohaterów bestsellerowej serii "Frigiel i Fluffy", której akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. Młodsi czytelnicy poznają wcześniejsze losy Frigiela i jego wiernego psa Fluffy’ego.
Odkryj początki niesamowitych przygód Frigiela i Fluffy’ego!
Frigiel, który niedawno skończył dziesięć lat, mieszka w wiosce Lanniel, gdzie za sprawą częstych wyjazdów swojego dziadka Ernalda niekiedy dopada go samotność. Większość miejscowych dzieci, z Erikhiem i Broghiem na czele, trzyma Frigiela na dystans. Niewzruszoną przyjaźń okazują chłopcu jedynie Ophelia – młoda adeptka architektury – oraz Fluffy, pies, który pojawił się w życiu Frigiela kilka lat wcześniej.
W Lanniel odbywa się tymczasem wielkie polowanie na skarb, w którym biorą udział wszystkie miejscowe dzieci. Ophelia oraz Frigiel w towarzystwie Fluffy’ego liczą na to, że wygrają obiecany zwycięzcom diamentowy kilof i pokonają Erikha i jego bandę.
Jednak kiedy znika Jenna, młodsza siostra Erikha, wszystkie dzieci łączą siły, aby ją odnaleźć.
Frigiel – stał się niepodważalnym specjalistą od Minecrafta® za sprawą swojej obecności na YouTubie, gdzie działa od 2011 roku i gdzie znajduje się ponad 3000 materiałów wideo jego autorstwa. Przygody Frigiela i Fluffy’ego śledzi ponad 1,8 miliona subskrybentów!
Kup Na tropie skarbu w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Na tropie skarbu
Poznaj innych czytelników
40 użytkowników ma tytuł Na tropie skarbu na półkach głównych- Przeczytane 29
- Chcę przeczytać 9
- Teraz czytam 2
- Posiadam 7
- 2021 2
- Serie 1
- Dzieci 4-8 lat 1
- MiniMe 1
- Książka recenzencka 1
- Książki Poli 1
Opinia
Każdy chyba zna grę Minecraf? My oczywiście też, ale teraz zaczęliśmy czytać również książki.
Pierwsza część z serii #frigielifluffypoczatek pod tutyłem #natropieskarbu przeczytana. Wciągnęła nas bez końca.
Książka przygodowa wyraźnie zaznaczonymi fragmentami łączącymi książkę i grę. Dzieci miały kwadratowe ciała, składające się z bloczków. Na potrzeby walki o skarb potrafiły budować przeróżne elementy.
Frigiel I Fluffy to chłopiec i jego pies. Oboje bardzo zaprzyjaźnieni, spędzają ze sobą każda chwilę. Frigiel wychowuję się bez rodziców. Nie wie co się z nimi stało, nie pamięta ich. Za to dziadek, który się nim zaopiekował spełnia się w 100% w swojej roli.
Głównym wątkiem w książce jest poszukiwanie skarbu. To gra terenowa, w której uczestniczą dzieci z wioski. Główną nagrodą jest diamentowy kilof.
Pełna przyjaźni, walki, dobra. Uczuciowa i na pewno pokazująca dzieciom, jak należy postępować, co jest ważne w życiu. Nie zawsze wygrana liczy się najbardziej.
Z naszej strony oczywiście polecam 💪💪💪
Każdy chyba zna grę Minecraf? My oczywiście też, ale teraz zaczęliśmy czytać również książki.
więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPierwsza część z serii #frigielifluffypoczatek pod tutyłem #natropieskarbu przeczytana. Wciągnęła nas bez końca.
Książka przygodowa wyraźnie zaznaczonymi fragmentami łączącymi książkę i grę. Dzieci miały kwadratowe ciała, składające się z bloczków. Na potrzeby walki o skarb...