Gotowe na miłość

Okładka książki Gotowe na miłość
Jill Mansell Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Do Torebki literatura piękna
442 str. 7 godz. 22 min.
Kategoria:
literatura piękna
Format:
papier
Seria:
Do Torebki
Tytuł oryginału:
Making Your Mind Up
Data wydania:
2007-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2007-01-01
Liczba stron:
442
Czas czytania
7 godz. 22 min.
Język:
polski
ISBN:
9788373846821
Tłumacz:
Magdalena Konopko
Średnia ocen

                6,6 6,6 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Gotowe na miłość w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Opinia społeczności i

Gotowe na miłość



książek na półce przeczytane 3050 napisanych opinii 735

Oceny książki Gotowe na miłość

Średnia ocen
6,6 / 10
200 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
208
194

Na półkach:

Lottie na pozór nie szuka miłości. Żyje w pięknym domu na angielskiej wsi z dwójką cudownych (czasami!) dzieciaków, w niezłych stosunkach z eksmężem i w otoczeniu oddanych przyjaciół. A jednak, kiedy poznaje swego nowego szefa - idealny materiał na partnera - zakochuje się w nim, i to z wzajemnością. Niestety, dzieci Lottie nienawidzą Tylera! Na dodatek, kiedy w ich życiu pojawia się przystojny Seb, to jego wybierają na nowego tatę. Czy miłość trafi pod właściwy adres? Czy także przyjaciółka Lottie, porzucona przez męża Cressida, pokona przeciwności losu i zwiąże się z nieśmiałym Tomem? Dowcipna, wzruszająca, wciągająca historia miłosna z dziećmi w tle, świetna próbka stylu królowej literatury kobiecej, Jill Mansell

Lottie na pozór nie szuka miłości. Żyje w pięknym domu na angielskiej wsi z dwójką cudownych (czasami!) dzieciaków, w niezłych stosunkach z eksmężem i w otoczeniu oddanych przyjaciół. A jednak, kiedy poznaje swego nowego szefa - idealny materiał na partnera - zakochuje się w nim, i to z wzajemnością. Niestety, dzieci Lottie nienawidzą Tylera! Na dodatek, kiedy w ich życiu...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

470 użytkowników ma tytuł Gotowe na miłość na półkach głównych
  • 274
  • 191
  • 5
74 użytkowników ma tytuł Gotowe na miłość na półkach dodatkowych
  • 50
  • 7
  • 4
  • 4
  • 3
  • 3
  • 3

Tagi i tematy do książki Gotowe na miłość

Inne książki autora

Jill Mansell
Jill Mansell
To niekwestionowana gwiazda wśród autorek powieści romantycznych. Każda jej książka trafiła na szczyty list bestsellerów w Wielkiej Brytanii. Poza Polkami, które poznały jej lekki styl dzięki powieściom Gotowe na miłość, Kiedy myślę o Tobie, Niemoralna oferta, książkami Mansell zachwyciły się miliony czytelniczek na świecie.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Słodycze na śniadanie Dorothy Koomson
Słodycze na śniadanie
Dorothy Koomson
Dorothy Koomson to dziennikarka i pisarka brytyjska. Znana jest również ze współpracy z wieloma gazetami i czasopismami kobiecymi. Wielu z was zna ją pewnie z książki "Zaopiekuj się mną". "Słodycze na śniadanie" to historia Kendry, która wraca z Australii do Londynu, gdzie przyjęła propozycję pracy. Szukając mieszkania do wynajęcia trafia na ogłoszenie Kyle'a i Ashlyn. Po przyjeździe do Londynu okazuje się, że Kyle i Ashlyn się rozstali, a ojciec sam wychowuje bliźnięta - Summer i Jaxona. Kendra unika rodziny, nie chcąc się angażować w żadne stosunki z nimi. Pewnego wieczoru budzi się przerażona, a nad jej łóżkiem stoją dzieci prosząc, aby sprawdziła co się dzieje z ich tatą. Kyle upił się tak, że leży nieprzytomny w otoczeniu zatrważającej ilości butelek, dzieci myślały, że ojciec nie żyje i szukając ratunku u Kendry podkradły ojcu klucz do jej mieszkania i poszły po pomoc. Kendie - bo tak nazywają ją dzieci - staje się dla nich przyjaciółką, opiekunką, "drugą matką". Mimowolnie angażuje się w ich życie, zaczyna odbierać je ze szkoły, troszczyć i martwić się o nie. Powoli Kyle i dzieci zaczynają zdradzać mroczne sekrety ze swojego życia z Ashlyn, Kendra spotyka się z nią i próbuje wpłynąć na jej decyzje. Książka świetna. Bez wątpienia warta przeczytania. Większość opinii z jakimi do tej pory się spotkałam jest negatywna. Mi podobała się głównie ze względu na kreację bohaterów. Kendra określana jest jako mdła, nieciekawa. Dla mnie jej zachowanie jest interesujące. Czy wyobrażacie sobie, że dwoje całkowicie obcych dzieci wpada do was w środku nocy? I to nie raz a kilka razy? To jak wobec nich zachowuje się główna bohaterka jest niesamowite. Kreacje dzieci również są mistrzowskie. Bardzo ruchliwa, emocjonalna i głośna Summer, której nie zamyka się buzia i milczący, wycofany, wstydliwy Jaxon, który przestał mówić przez matkę. Kyle, mąż i ojciec, który został rzucony na głęboką wodę, musiał pracę przenieść do domu i zacząć zajmować się dziećmi, z którymi spędzał wcześniej niewiele czasu i nie ma pojęcia co należy robić. Ashlyn, kobieta tak kochająca swoją rodzinę, że uświadamiając sobie jaki ma problem porzuca ich - dla ich własnego dobra. Zdecydowanie warto po tą książkę sięgnąć. Nie spodoba się ona każdemu,, bo jest dosyć obszerna, ale przebrnięcie przez nią gwarantuje poznanie ciekawej historii i zaskakującego zaskoczenia, po którym zbierałam szczękę z podłogi. To jak zachowała się Kendra i co stało się z jej życiem na końcu książki to coś naprawdę godnego podziwu. Tylko nie zaglądajcie na koniec przed przeczytaniem całości bo zepsujecie sobie niespodziankę!! :)
karolinabrzezinskaa - awatar karolinabrzezinskaa
oceniła na 7 6 lat temu
Podarunek Cecelia Ahern
Podarunek
Cecelia Ahern
Jeśli mielibyście wymienić jedną najpiękniejszą, najbardziej wartościową książkę świąteczną to byłaby to… Dlaczego akurat pomyślał_ś o tej książce? Moim numer jeden wśród książek świątecznych tego roku stał się „Podarunek” Cecelii Ahern, który poleciła mi @paniodpolskiego. I po stokroć jestem Jej wdzięczna! Ta książka przyjemnie wypełniła mi przedświąteczny czas i nastroiła mnie świątecznie. Tego sobie życzyłam. 😊 Lou to bardzo zapracowany gość. Jego dzień pracy od rana do późnej nocy wypełniony jest spotkaniami. Bardzo się stara, by dostać awans. Na to samo stanowisko zapatruje się jego kolega, więc Lou nie może sobie pozwolić na nawet najdrobniejszy błąd. Ten sam Lou to również mąż i ojciec dwójki małych dzieci. I… tu niestety tylko albo aż tyle można na jego temat powiedzieć. Życie głównego bohater kręci się wokół pracy, rodzina jest wątkiem mocno pobocznym. Brakuje czasu i chęci do wspólnego spędzania czasu, rozmowy… Nagle na drodze Lou staje Gabe. Bezdomny człowiek, który podaruje mu coś, co w życiu Lou jest najcenniejsze… CZAS. „Podarunek” to książka absolutnie idealnie wpisująca się realia ówczesnych czasów. Jest bardzo pouczająca, bowiem pokazuje nam jak może potoczyć się nasze życie, gdy za bardzo zaangażujemy się w robienie kariery kosztem naszych bliskich. To bardzo mądra książka i zdecydowanie warta przeczytania. Książka jest napisana w prosty, bardzo przystępny sposób. Fabuła nie jest rozbudowana, nie znajdziecie tu niepotrzebnych wątków czy bohaterów widomo. Wręcz przeciwnie – bohaterowie są ciekawie wykreowani, zwłaszcza postać Gabe’a. Szybko można się „wgryźć” w historię i chcieć więcej. Zakończenie mnie zaskoczyło, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Obstawiałam happy end, tymczasem… bez łez się nie obyło. Świetnie się ją czytało, naprawdę będę ją ciepło wspominać. I Wam ją serdecznie polecam. Mam nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
kasialke11 - awatar kasialke11
ocenił na 7 2 lata temu

Cytaty z książki Gotowe na miłość

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Gotowe na miłość