Myśli płynące z serca

religia
83-89375-16-8
Zofia Piątkowska
duchowość Dalajlama

Książka niedługa zawierająca cenne spostrzeżenia do wielu sytuacji życiowych w jakich znajdują się ludzie. Pokazuje gdzie szukać szczęścia a gdzie go nie odnajdziemy. Pomimo, że pojawiają się tam nawiązania do buddyzmu to opisane tam podejście stara się pokazać myśli nie tylko dla praktykujacych czy znajacych buddyzm. Myślę, że pozycja warta przeczytania. Każdy znajdzie tam...

Cudowna książka, cudowny człowiek. Przemyślenia Dalajlamy są tak uniwersalne, że wyznanie, czy miejsce zamieszkania nie powinny mieć żadnego wpływu na ich odbiór... Minus jedna gwiazdka za brak zrozumienia osob niewierzących, ale to w zasadzie nie jego wina, bo i tak bardzo się starał ;)

• 2020
  • Wschód
  • Wiara
  • Buddyzm i Taoizm
  • Filozofia i psychologia
  • 2017

Dodaj cytat z książki Myśli płynące z serca