Zgłaszam zestrzelenie Me 262

Okładka książki Zgłaszam zestrzelenie Me 262 Wacław Król
Okładka książki Zgłaszam zestrzelenie Me 262
Wacław Król Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Żółty Tygrys historia
historia
Żółty Tygrys
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
1985-01-01
1985-01-01
8311072094

Okładka książki Pojazdy wojska polskiego. Wrzesień 1939 Adam Jońca, Rajmund Szubański, Jan Tarczyński
Pojazdy wojska... Adam Jońca, Rajmund...
Okładka książki W cieniu krematorium Stanisław Czerpak, Zdzisław Hardt
W cieniu krema... Stanisław Czerpak,&...
Okładka książki Pierwsza wojna światowa na morzu Jan Gozdawa-Gołębiowski, Tadeusz Wywerka Prekurat
Pierwsza wojna... Jan Gozdawa-Gołębio...

Nudne jak flaki z olejem. To nawet nie jest wyciąg z dziennika bojowego, tylko odhaczone kolejne pozycje z historii dywizjonu.

Polskie Siły Zbrojne na zachodzie i odrzutowe, niemieckie "Wunderwaffe" - i ty w to nie wchodzisz?
Na poważnie - sporo ciekawych informacji - i mało propagandy.

Na poważnie - sporo ciekawych informacji - i mało propagandy.

Ksiazka zawierajaca olbrzymia ilosc szczegolow - dat, nazwisk itp. Samych ciekawych wydarzeń opidano mało. Sam format książki jest miły i konkretny.

• Lotnictwo
  • Tygryski