Mine To Keep

"Mine to keep" to książka, która obiecuje wiele, ale niestety nie spełnia oczekiwań. Mimo że opis zapowiada interesującą historię to wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Główni bohaterowie są przedstawieni jako silne i niezależne osobowości, ale niestety ich postacie nie mają głębi ani autentyczności.
Ich relacja budowana jest na sztucznych konfliktach i banalnych dialogach, które nie przekonują czytelnika. Otrzymujemy zatem płytkie wymiany zdań, które zdają się być wyrwane z taniej telenoweli. Aż trudno uwierzyć, że są to postacie dorosłe.
Co więcej, romans między Grace a Cainem jest nieprzekonujący i niewiarygodny. Ich związek rozwija się nagle i bez żadnego głębszego uzasadnienia, co sprawia, że trudno jest uwierzyć w autentyczność ich uczuć.
Dodatkowo, postać Caine'a jest okropna. Jego zachowanie wobec Grace często przekracza granice szacunku i staje się irytujące.
Podsumowując, brak głębi postaci, niewiarygodne relacje i przestarzałe stereotypy sprawiają, że czytelnikowi trudno będzie znaleźć w niej coś wartościowego. Polecam poszukać lepszych opcji.

Ich relacja budowana jest na sztucznych konfliktach i banalnych...

• ANGIELSKIE

Dodaj cytat z książki Mine To Keep