The Lawyer

Okładka książki The Lawyer Marni Mann
Okładka książki The Lawyer
Marni Mann Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Dalton Family (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Dalton Family (tom 1)
Kindle Edition
2021-09-28
2021-09-28
romance contemporary adult new adult

O autorce dowiedziałam się z zagranicznych bookstagramów. Na początku myślałam, że to kolejna książka typu – ona zakochuje się po jednej nocy i ciągle za nim lata. Historia jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. W książce znajdziemy także przesłanie, dość ważne.
Dominick jest prawnikiem gwiazd, ale sam nie chce być na świeczniku, głównie dlatego, że wie co to oznacza. W końcu nieraz pozywa różne firmy, paparazzich czy czasopisma za pomówienia lub też działanie na szkodę jego klientów.
Kendall jest inna niż kobiety, które do tej pory spotykał nasz prawnik. Poznają się, w barze. Po tej upojnej nocy, zostawia mężczyźnie swój numer telefonu. Jednak Dominick nie ma wcale zamiaru do niej dzwonić. Jego plan trafia szlag, gdy znów się spotykają. Tym razem Kendall przychodzi do niego w roli asystentki swojej siostry, gwiazdy reality show. Okazuje się, że Dominick jest jej prawnikiem. Gdy ten zauważa, jak Daisy traktuje swoją siostrę i jak się do niej odzywa, proponuje jej udział w innym show, prowadzonym przez jego przyjaciela agenta.
Od tego momentu siostrzana miłość zostaje poddana próbie. Daisy obraża się na siostrę, bo myśli, że ta na złość jej podebrała agenta o którym marzyła i kontrakt o wiele lepszy od jej..
To właśnie o tym przesłaniu mówiłam. Kendall kocha siostrę, pomaga jej jak może, a gdy tej się nieco poszczęściło, siostra odwraca się od niej z zazdrości. To co robi siostrze jest mega słabe i muszę powiedzieć, że dziwię się Kendall, że ona nadal chce z nią w ogóle rozmawiać. To także pokazuje jak dobrą jest osobą, za co kocha ją Dominick. Przykre jest to, że gdy chodzi o pieniądze, to rodzinne więzy przestają się liczyć. Kendall w końcu daje za wygraną i przestaje się odzywać do siostry, chociaż mocno przez to cierpi.
Czytając było mi żal dziewczyny. Mając naprawdę serce ze złota nie nadaje się do Hollywood, gdzie każdy próbuje innym rzucać kłody pod nogi.
Sama historia jest ciekawa, pokazuje jak Kendall próbuje się odnaleźć w nowej roli, a także przemianę Dominicka w kochającego chłopaka.
Naprawdę polecam!

Dodaj cytat z książki The Lawyer