Jak naprawić palanta. Instrukcja w 10 krokach

Okładka książki Jak naprawić palanta. Instrukcja w 10 krokach Anna Craft
Okładka książki Jak naprawić palanta. Instrukcja w 10 krokach
Anna Craft Wydawnictwo: Amare Cykl: Stackhouse (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Stackhouse (tom 1)
Amare
2021-10-29
2021-10-29
9788382195538

Wciągająca i luźna historia. Dobrze i szybko mi się ją czytało. Chociaż nie zawsze popierałam wybory bohaterki to byłam w stanie ją zrozumieć. Osobiście polecam pierwszy tom tej serii.

Bardzo przyjemna i zabawna książka

Bardzo przyjemna i zabawna książka

Wredny szef, ambitna stażystka i ... miłość, której nie było w planie.
Gdyby istniała nagroda dla najbardziej złośliwego przełożonego, Alexander Stack wygrałby w przedbiegach. Chyba że na jego drodze stanęłaby przeciwniczka o równie ciętym języku i deterioracji godnej podziwu. A do tego jej sprytny plan, który nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego... Stało się jednak inaczej, a Rose Sullivan, ambitna stażystka znanej agencji reklamowej, została zmuszona do zawarcia z Alexandrem niecodziennego układu. Wspólnie pracując nad ociepleniem wizerunki znienawidzonego szefa wśród podwładnych, zbliżają się do siebie i odkrywają, jak bardzo mylące potrafi być pierwsze wrażenie.
Jej, co to była za historia?! Genialnie wykreowani bohaterowie. Rose, to dziewczyna, która skradła moje serce już od pierwszych stron. Młoda, zdolna, ambitna, pomocna dziewczyna, która ma ostre pazurki i łatwo się nie poddaje. Alexander z kolei na pierwszy rzut oka sprawiał wrażenie nadętego szefa, który nie docenia swoich pracowników. Miał jedna w sobie coś, co sprawiło, że czułam do niego jakieś przyciąganie. I nie pomyliłam się, bo okazało się, że Pan prezes ma swoje drugie oblicze. Ostry język, cięte riposty i budujące się napięcie między bohaterami sprawiły, że zakochałam się w tej historii. Po prostu uwielbiam takie postacie, bo dzięki nim książka zachwyca i nie pozwala czytelnikowi się nudzić.
Były momenty, w których byłam w szoku, a także czułam żal i smutek. Uśmiech co chwila gościł na moich ustach, a momentami parskałam ze śmiechu. Chemia i napięcie między bohaterami dosłownie kipi przez większą część książki. No i nie oszukujmy się, już sam tytuł zachęca do sięgnięcia po tę książkę.
Lekki, bardzo przyjemny styl i język jakim operuje Autorka sprawiają, że książkę dosłownie się pochłania. Osobiście miałam duży problem, żeby odłożyć ją na półkę chociaż na chwilę. Już zamówiłam sobie drugi tom, bo taką serię naprawdę warto mieć w swojej kolekcji.
Jeśli, podobnie jak ja, lubicie romanse biurowe z motywem hate-love, które pełne są humoru, ciętych ripost i przyciągania między bohaterami, to jest to książka właśnie dla was. Ja gorąco polecam. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Amare za egzemplarz.

Wredny szef, ambitna stażystka i ... miłość, której nie było w planie.

Niemal każdego dnia słyszymy określenie "palant".
@annacraftautor jakiś czas temu wybrała mnie spośród wielu uczestników rozdania i tak oto mam " Instrukcję w 10 krokach"😁

Co prawda już dawno dylogię przeczytałam,ale zbliżające się wakacje to dobry moment by sobie co nieco zakodować na przyszłość 😅

Lekka lektura na ciepłe dni czyli romans biurowy. Rose Sullivan nie do końca uczciwie zatrudnia się w firmie Alexandra Stacka. No może nie do końca jego,bowiem do ojca nadal należy cześć udziałów. Szara myszka musi pomóc facetowi uważanemu za tyrana ocieplić wizerunek. Nagle okazuje się, że zwykłe spotkanie z podwładnymi przy ekspresie do kawy może być przyjemne.

Ale jak to z przystojnymi szefami bywa zawsze w pobliżu kręcą się kobiety. Jedna z nich właśnie wraca by ponownie zbliżyć się do Alexa. Czy od czasu kiedy postanowił udowodnić swoją pozycję uczucie nadal jest wystarczająco silne? A może nieoczekiwanie znajdzie wspólny rytm z kimś spoza blasku fleszy?

Cudownie odskoczyć od poważnych tematów, chociaż relacje w pracy czasami są niezwykle pokręcone.
Jeśli coś jest naprawione za wszelką cenę musimy unikać ponownego uszkodzenia, prawda?

Z przymrużeniem oka,zabawna i bez żadnego nacisku. Książka zawiera opis relacji bohaterów, jaką wielu z nas zapewne obserwuje nieświadomie być może z drugiego końca biura.

Bawcie się wyśmienicie. Czekam na wasze wrażenia 😎

Niemal każdego dnia słyszymy określenie "palant".

Lekka lektura na ciepłe dni czyli romans biurowy. Rose Sullivan nie do...

Bardzo lekka i niewymagająca myślenia. Rozczuliła mnie.

Bardzo lekka i niewymagająca myślenia. Rozczuliła mnie.

Książka lekka i zabawna, do przeczytania w jeden wieczór.Duzo zabawnych sytuacji i rodzącego się uczucia między Alexem a Rose.Choc sami przed sobą nie chcą się do tego przyznać.Ale mam nadzieję że w drugiej części to gorące uczuciem między nimi nada ich historii jeszcze więcej pięknych barw 😊

Fajnie się zaczyna, ale potem wdziera się nuda i jest nijako. Alex to rzeczywiście prawdziwy palant wręcz znęcający się nad swoimi podwładnymi, więc kiedy jego ojciec przeprowadza badania ankietowe wśród pracowników, można się spodziewać, jakie są wyniki. Kiedy świeżo zatrudniona Rose w desperacji opracowuje dziesięciopunktowy plan naprawy palanta, który przypadkowo trafia w ręce szefa, ten, zamiast ją zwolnić, postanawia wdrożyć ten plan, żeby zyskać w opinii swoich pracowników przed następną ankietą.
Najbardziej wczytaniu przeszkadzał mi brak rozdziałów i za szybkie zmiany narratorów. Dobrze, że audiobook czyta kobieta i mężczyzna.

Długa i nudna

Długa i nudna

Fajna, lekka z poczuciem humoru historia romantyczna:)

Fajna, lekka z poczuciem humoru historia romantyczna:)

Żeby skończyć tą książkę najpierw musiałam się uporać z formą jej kreacji. W sensie słuchałam ją w audiobooku i wydaje mi się, że nie jest ona podzielona na rozdziały lub taki sposób został zasugerowany lektorce. To co na pewno mogę powiedzieć, to trudność w określeniu sytuacji, w której bohaterowie się znajdują. Wiąże się to z brakiem podzielności oraz tym samym nagłymi przeskokami między postaciami. Jak można wnioskować, te dwa elementy złożyły się na bardzo rozmytą sytuację i po prostu zagmatwanie. O ile książka nie jest taka zła, to jej forma bardzo to utrudnia i początkowo miałam ochotę zrezygnować z jej czytania, ale kwestie prywatne nakłoniły mnie do czytana czegoś bardzo lekkiego. Wyszło na to... Czy polecam? Nie jest złe, ale na pewno na jednej raz.

• Romans