Gdybym umiał zaśpiewałbym tobie serenadę

Okładka książki Gdybym umiał zaśpiewałbym tobie serenadę
Damian Jackowiak Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. poezja
poezja
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
2021-10-12
2021-10-12
9788381198745
poezja poruszające wiersze przemyślenia refleksja nad życiem wiersze o życiu

1912

Poezja nie jest ocenialna, a jednak to, że po tym tomiku miałam książkowego kaca... Myśli wirujące w głowie wciąż i wciąż. Uczucia, emocje, moje, ale wychodzące z tych słów. To, że nawet te słowa zapisałam o 3:37 w nocy, przebudzając się ze snu.
To cieniutkie maleństwo gubi się wśród innych moich książek, a jednocześnie ma moc i zawładnęło mną. Wzięło moje serduszko, czasem...

• Poezye

Dodaj cytat z książki Gdybym umiał zaśpiewałbym tobie serenadę