Pragnienie w Tatrach

Okładka książki Pragnienie w Tatrach
Grzegorz Rusin Wydawnictwo: Pakiet Zwycięzcy Cykl: Pakiet Zwycięzcy (tom 5) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Pakiet Zwycięzcy (tom 5)
Pakiet Zwycięzcy
2019-11-11
2019-11-11
9788394482046
motywacja psychologia sport wiara cele determinacja zwycięstwo dusza religia zdrowie tatry

Książka Pragnienie w Tatrach , pobudza, inspiruje do działania, każdego kto chce działać pragnąć dobra dla siebie i innych, wspaniale ukazuje czego uczy pragnienie, jak je można osiągnąć i jak przekuć to pragnienie w naszym życiu na to aby być szczęśliwym. Książka daje impuls do motywacji i działania w w naszym życiu. Polecam ta publikację tym, którzy chcą się rozwijać, marzyć, działać i wzbijać się coraz wyżej ku doskonałości. Co wato jeszcze zauważyć książka prowadzi przez szlaki turystyczne, Pienin i Tatr Zachodnich tym bardziej spodoba się tym , którzy lubią wędrówki górskie.

Dodaj cytat z książki Pragnienie w Tatrach