Zbierz, przechowaj, zjedz.

Okładka książki Zbierz, przechowaj, zjedz.
Theres LundénJohannes Wätterbäck Wydawnictwo: Znak Koncept kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Znak Koncept
2021-04-14
2021-04-14
Ewa Wojciechowska
Żywność Przechowywanie Kulinaria

więcej Więcej

Bardzo dużo tutaj wartościowych informacji! Fajnie pogrupowane rozdziały, ładna graficznie, przyjemna książka.

Lubicie zdrową żywność z własnego ogródka? A może dopiero rozpoczynacie przygodę z ogrodnictwem?

Mam dla Was propozycję świetnego poradnika odnośnie uprawy ziół, warzyw i wielu innych roślin.

Może się wydawać proste prawda? Posadzić nasionko w ziemi, dać mu wodę i czekać aż wyda upragnione owoce. Jednak co zrobić kiedy otrzymamy ich zwiększone ilości? Czy możemy je...

• Kuchniowe
  • Kuchnia
  • Książki kucharskie
  • Chcę w prezencie
  • Posiadam Ania
  • Kuchnia/Ogród/Zdrowie/Uroda

Dodaj cytat z książki Zbierz, przechowaj, zjedz.