Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią

Monika Kotlarek Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sensus
borderline poradnik psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
borderline poradnik psychologia

Jako osoba z zaburzeniami osobowości (ale bez oficjalnej diagnozy) podeszłam do tej książki z nadzieją, że pomoże mi ona lepiej zrozumieć moje własne emocje i zachowania. Nie można odmówić tej pozycji kilku pozytywnych aspektów, ale jako całość zdecydowanie zawiodła moje oczekiwania.
Po pierwsze, autorka na początku książki zaznacza, że borderline to nie choroba, a typ...

Temat borderline jest mi niesamowicie bliski, czytam więc każdą pozycję, która może pomóc pogłębić wiedzę z tego zakresu. "Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią" Moniki Kotlarek jest bez wątpienia najważniejszą z nich. Autorka wychodzi na przeciw stygmatyzacji, nie szufladkuje, nie bojkotuje, nie demonizuje osób dotkniętych BPD, za to pozwala spojrzeć na nich z dużą...

• Nauka
  • Chcę kupić
  • Psychologiczna
  • Recenzenckie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Borderline, czyli jedną nogą nad przepaścią