Bóg jest! Rozumowe dowody na istnienie Boga

DeReggio
2019-01-01
2019-01-01
religia Bóg Chrześcijaństwo

Bardzo fajne I przyjemne rozumne rozwazania. Omne vivum ex vivo - ex ovo wszystko co żyje, powstaje z istoty żyjącej. Wszystko czego znamy początek zostało stworzone przez istoty żyjące. Każdy skomplikowany mechanizm ma swojego twórcę. Mimo, że nic innego nie da się zaobserwować na świecie, ciągle są ludzie wierzący, że rzeczy same się stworzyły, a przypadek stworzył precyzję której nawet człowiek nie umie do końca zrozumieć.

• Wokół Europy Południowej
  • Piękno
  • Skarby
  • Jest
  • Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)

Dodaj cytat z książki Bóg jest! Rozumowe dowody na istnienie Boga