Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia

Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
Wilga
literatura dziecięca
2020-10-14

Nowy tom toczy się w czasach współczesnych, mamy nawiązanie do obecnej na całym świecie epidemii.

"Już miała nas uściskać, kiedy mama stanowczym ruchem wskazała jej łazienkę. Od czasu globalnej epidemii każdy gość, którego przyjmowaliśmy w domu, był nakłaniany do dokładnego mycia rąk ciepłą wodą z mydłem."
Profesor Kaganek dostaje stypendium i ma szasnę wyjechać na kilka...

Pół roku czekałam na tą część i się nie zawiodłam. Książka (jak każda z serii) jest świetna,ciekawa i wciągająca. Polecam!

Pierwszy tom nowej serii o przygodach znanej już grupy przyjaciół jest...mega. Na tę ocenę składa się kilka powodów, które postaram się Wam przybliżyć.
🗺
Jak niejednokrotnie już wspominałam, seria o Emi i jej przyjaciołach to jedna z ulubionych serii mojej ośmiolatki. Wracamy do niej, przy okazji pojawiania się kolejnego tomu, niezmiennie bawiąc się i ucząc z wesołą...

• Alusiowe
  • Recenzenckie
  • Polskie
  • Dzieci/Młodzież
  • Przeczytane w 2020
  • Egzemplarz recenzencki
więcej mniej

Agnieszka Mielech Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Kalifornia Zobacz więcej

Video

Video