Wczesny buddyzm a Chan. Medytacja i wyzwolenie

Okładka książki Wczesny buddyzm a Chan. Medytacja i wyzwolenie
Grzegorz Polak Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Studia Buddyjskie (tom 4) religia
religia
Studia Buddyjskie (tom 4)
Księgarnia Akademicka
2020-01-01
2020-01-01
Buddyzm Historia buddyzmu Buddyzm chan Religie indyjskie Religie Azji Orientalistyka Religioznawstwo Buddologia

więcej Więcej

Książka warta przeczytania, nie tylko przez buddystów czy fanów filozofii wschodu, ale dla każdego, kto lubi dobrze zadane pytania i wnikliwe szukanie na nie odpowiedzi. Dogłębna analiza, niektóre fragmenty czytałam wielokrotnie żeby lepiej zrozumieć.
Polecam

Dodaj cytat z książki Wczesny buddyzm a Chan. Medytacja i wyzwolenie