Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci

praca zbiorowa Wydawnictwo: Greg wierszyki, piosenki
Greg
wierszyki, piosenki
2020-01-01

To kolejna fantastyczna propozycja z serii Ładnie i składnie dla rodziców poszukujących dobrych książek logopedycznych umożliwiających im pracę w domu z dzieckiem. Jest to zbiór ponad sześćdziesięciu wierszyków logopedycznych przygotowanych dla najmłodszych od pierwszego do szóstego roku życia i poruszających bardzo różne aczkolwiek bliskie maluchom tematy. Lektura została...