Potęga miłości

1996-01-01
Jan Kabat, Elwira Niewęgłowska

więcej Więcej

Wybitna! bez dwóch zdań.
Kilka tygodni temu na fb portal lubimyczytac.pl zapytał jaka książka o miłości jest dla nas numerem jeden. Wtedy napisałam "Miedziany jeździec". Od dzisiaj moją najlepszą, wybitną książką o miłości jest właśnie POTĘGA MIŁOŚCI.
To moje drugie spotkanie z Rivers. Nigdy nie zapomnę tej książki. Piękna , wzruszająca opowieść nawiązująca do motywu...

Przez większość czasu byłam strasznie poirytowana zachowaniem wszystkich bohaterów, ale na koniec prawie się popłakałam. Dlatego ostatecznie myślę, że warto ją przeczytać.

Jak ja nie przepadam za romansami to ta książka o miłości bardzo mnie urzekła. Polecam serdecznie.

Cudna. Wspaniała. Uwielbiam. Polecam.

Najpiękniejsza książka jaką przeczytałam!

Wiele cennych Bożych Prawd i książka wciąga jednocześnie jest bardzo ciężka(!), to znaczy opisuje niełatwe przeżycia dziewczyny skazanej na nierząd i wykorzystywanie.

Nie zarekomendawałbym jej osobom wrażliwym ani nie dałbym synowi zanim nie będzie miał własnej żony ale polecam osobom które są po trudnych przejściach lub pracują z osobami z trudną historią - może im pomóc...

Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Polecam.

Nie jestem w stanie wyrazić uczuć,jakie wywarła na mnie ta książka.Wspaniała uczta duchowa od której nie da się odejść.To niewątpliwie pozycja,która zapada w pamięci na bardzo długo.Czytałam ją z zapartym tchem nie patrząc,że wskazówki zegara straszą późną porą.Po przeczytaniu pozostał tylko żal,że trzeba się rozstać z tak wspaniale wykreowanymi bohaterami.Gorąco polecam.

Książka zapierająca dech w piersiach, bardzo emocjonująca, nie mogłam się od niej oderwać. Po "Przeminęło z wiatrem", żadna dotychczasowa książka, którą przeczytałam nie była dla mnie tak niesamowita, ciekawa, intrygująca, dająca do myślenia. Kto czytał to przyzna mi rację, że takiego męża jak Michał Ozeasz to ze świecą szukać. Nie jest to zwykłe romansidło, to jest coś...

Coś pięknego!Pięknie wykreowane postacie, wielowymiarowe.Polecam !

• Chcę w prezencie
  • 2014