Jak przyjaciel, to przyjaciel

Gienrich Sapgir Wydawnictwo: Wszechzwiązkowe Biuro Radzieckiej Propagandy Sztuki Filmowej (Związek Filmowców ZSRR) Seria: Bajka Filmowa opowieści dla młodszych dzieci
Мой друг зонтик
tłumacz nieznany
bajki dzieci
Мой друг зонтик
opowieści dla młodszych dzieci
tłumacz nieznany
Bajka Filmowa
bajki dzieci

Okładka książki Literatura na Świecie nr 7-8/1994 (276-277) Jerzy Czech, Andrzej Drawicz, Igor Irtieniew, Wiktor Jerofiejew, Timur Kibirow, Ewa Modzelewska, Wsiewołod Niekrasow, Jewgienij Popow, Dmitrij Prigow, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Piotr Rypson, Wacław Sadkowski, Gienrich Sapgir, Władimir Sorokin, Siergiej Stratanowski, Władimir Ufland, Józef Waczków
0,0
Literatura na ... Jerzy Czech, Andrze...