13 paradoksów Dobrego Życia: czyli o tym, jak nie dać się zwariować i wieść szczęśliwe życie

Izabela Gajda-Perek Wydawnictwo: GuideMe poradniki
GuideMe
przewodnik rozwój osobisty zarządzanie sobą trening mentalny
poradniki
przewodnik rozwój osobisty zarządzanie sobą trening mentalny

Książka uniwersalna. Książka dla każdego, w każdej sytuacji i na każdy czas. Prostota kompozycji i odkrywcze porady jak poprawić swoje życie sprawiają, że jest mile widziana na domowej półce z książkami po które często chętnie sięgam, gdy czuję że wewnętrzny niepokój destabilizuje mój dzień.

..a może tak spojrzeć na życie inaczej..tak bardziej na opak..
Nie wszystko jest tak oczywiste jak nam się wydaje, a paradoksy są stałą częścią naszego życia.
Iza świetnie opisuje to w swojej książce.
W tych zaskakujących czasach - to doskonała lektura, która porządkuje wiele tematów i skłania nas do przemyślenia, szczególnie naszego nastawienia m.in na nowe, inne,...

Rzeczywistość w jakiej przyszło nam obecnie żyć, jest dla wielu osób trudna. Dlatego też, w czasach czarnych łabędzi, o których pisze autorka, warto sięgać po tę książkę. Autorka opisuje, że często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości...

Książka trafiła do mnie w idealnym momencie, gdy świat stanął na głowie w obliczu koronawirusowego zamętu i ze wzmożoną siłą pokazał ogrom swojego paradoksu. Trudno mi tę książkę nazwać poradnikiem. I dobrze (jak dla mnie). Bo choć są w niej również ćwiczenia, to jak dla mnie to przede wszystkim zbiór bardzo wnikliwych obserwacji i trafnych spostrzeżeń na temat życia,...

Książka, która skłania do refleksji. Od Autorki bije zarówno bardzo duża wiedza jak i doświadczenie. Pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą budować świadome życie :)

Wzruszyłam się czytając tę ksiąźkę. Szczególnie kto ma lub planuje załoźyć Rodzinę polecam z całego serca przeczytać.

Dostałem w prezencie i ... jestem wdzięczny :))
Inspirująca, wartościowa, mądre przemyślenia, dużo wiedzy.

Zasadniczo nie lubię poradników... tę książkę jednak przeczytałam z zainteresowaniem, niby rzeczy oczywiste, ale czasem w biegu życia niedostrzegalne... Warto przeczytać, pozwala się zatrzymać. Polecam

Książka, w której autorka korzystając z bogatej literatury zwraca uwagę na rzeczy z pozoru oczywiste i znane. Złożone jednak w przemyślaną całość każą się zastanowić nad postrzeganiem otaczającego świata i siebie samego w inny sposób. Można również skorzystać z ćwiczeń jako podpowiedzi do samodoskonalenia. Przeczytanie tej książki to ciekawe doświadczenie!!!

Miałem tę przyjemność porozmawiania nie raz z autorką tej książki. Dyskusje wielowątkowe, szczere i zawsze zostawiające pewną "treść-wartość" do przemyśleń. I tak jest z książką "13 paradoksów...". Warto do tej książki sięgać, dozować partiami. Polecam

• Psychologiczne