Last stand at Khe Sanh

wojna Wietnam marines khe sanh
militaria, wojskowość
angielski
wojna Wietnam marines khe sanh

Choć polskojęzycznych książek o wojnie w Wietnamie nie brakuje, to temat oblężenia Khe Sanh nie doczekał się zbyt wielu obszernych publikacji. Dlatego czasem niezbędne jest sięgnięcie do tytułów zagranicznych.

W amerykańskiej bazie w Khe Sanh i na okolicznych wzgórzach broniło się ok. 6000 marines, którzy zostali otoczeni przez ok. 20 000 żołnierzy Północnego Wietnamu....

• Wojenne/wojskowe
  • Po angielsku