Kup teraz - 16 ofert w cenie od 22.75 zł do 32.90 zł

Wojownicy. Nowa przepowiednia #3: Świt

Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 9) Seria: Nowa przepowiednia fantastyka, fantasy, science fiction
Warriors: The New Prophercy #3: Dawn
fantastyka, fantasy, science fiction
Adrian Tomczyk
Nowa przepowiednia
Wojownicy koty

Troszkę przeciągnięta i przegadana. Możnaby śmiało skrócić o jedną trzecią, ale i tak są to dla mnie wartościowe książki i tak polecam każdemu czytelnikowi. Zarówno starszym dzieciom, jak i dorosłym, bo można w nich znaleźć wiele odniesień do codziennych zmagań życia ludzi. Miłości, przyjaźnie, intrygi. W Wojownikach jest wszystko co najlepsze.

Dobra kolejna część sagi o naszych wojowniczych kotach.

Zaufałeś północy. Widziałeś wschód ksieżyca. Ale czy dotrwasz do świtu. Znudził ci już las? Rutyna klanów? Wiec czym predzej siegaj po tą książke

Na półkach: , , , ,

"Wojownicy" to cykl, który kocham całym sercem. "Północ" mnie rozczarowała, "Wschód księżyca" okazał się już tak dobry, jak powinien być, ale "Świt" to jest po prostu petarda! Podczas lektury wzruszyłam się do łez, co nie zdarza mi się często i uważam, że sam ten fakt świadczy o jakości lektury i emocjach, jakie potrafi wywołać u czytelnika. Już nie mogę doczekać się...

Przeczytane w wersji angielskiej. Dramatyczna część, ale za to pojawiło się kilka postaci ze wcześniejszych części ;)

To niesamowite wręcz, jak łatwo wciągam książki Erin Hunter. Nie wiem, czy to zależy od wielkości fonta, czy od fabuły, a może nawet od tłumaczenia, ale fakt pozostaje faktem, że wystarczą mi 2 dni, by wciągnąć całość. Niestety ta część była smutna i czytając ją kilka razy zaszkliły mi się oczy. Nie sądziłam, żeby kiedykolwiek to miało się stać z tą serią! Ale były też...

Znów nie potrafię napisać obiektywnej oceny tej książki, ponieważ jestem w tym cyklu wręcz zakochana. Nawet jeśli ma jakieś słabe strony, to i tak ich nie dostrzegam. Piękna opowieść, po prostu. Koty są zachwycające, budzą podziw i szacunek swymi sercami, szlachetnością i odwagą, chwilami szczerze wzruszają, a niekiedy i bawią. Erin Hunter nadała im tyle charakteru, tyle...

• Wojownicy
  • Chcę w prezencie