Czystość serca: artykuły ścieżki buddyjskiej

Thanissaro Bhikkhu Wydawnictwo: Theravada Polska filozofia, etyka
Theravada Polska
Buddyzm. Dharma Budda
filozofia, etyka
Buddyzm. Dharma Budda

Dużo rzeczy się rozjaśnia, napisane językiem, który może być łatwo zrozumiany. Na pewno jest to książka, którą warto mieć pod ręką i czytać parę razy żeby lepiej zrozumieć przesłanie Dhammy.

• Occulta - medytacja i kultura wschodu
  • Sprawdzić
  • Buddyzm

Dodaj cytat z książki Czystość serca: artykuły ścieżki buddyjskiej