Czystość serca: artykuły ścieżki buddyjskiej

Okładka książki Czystość serca: artykuły ścieżki buddyjskiej
Thanissaro Bhikkhu Wydawnictwo: Theravada Polska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Theravada Polska
2016-01-01
2016-01-01
Buddyzm. Dharma Budda

Dużo rzeczy się rozjaśnia, napisane językiem, który może być łatwo zrozumiany. Na pewno jest to książka, którą warto mieć pod ręką i czytać parę razy żeby lepiej zrozumieć przesłanie Dhammy.

Dodaj cytat z książki Czystość serca: artykuły ścieżki buddyjskiej