Pocałunek szpiega

Okładka książki Pocałunek szpiega
Erin Beaty Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Traitor's Trilogy (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Traitor's Trilogy (tom 2)
The Traitor's Ruin
Jaguar
2018-09-26
2018-09-26
Małgorzata Kaczarowska
literatura amerykańska magia manipulacja nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo podstęp szantaż ucieczka uczucie walka dobra ze złem wojna

Oficjalne recenzje i

Okazanie życzliwości może zmienić losy świata

Link do recenzji

1178 222 30

W drugim tomie trylogii Zdrajcy wiele się dzieje! Sage dzięki swojemu uporowi, dostaje szansę spędzić dużo czasu przy ukochanym. Jednak warunki nie są zbyt sprzyjające, a na dodatek wydarzenia z poprzedniej części dość mocno wpływają na relacje między nimi. Pomimo tego, Sage ponownie wykorzystuje swoje umiejętności i robi wszystko, by zachować bliskich przy życiu.

Mamy...

Szczerze bałam się zabierać za nią, ponieważ pierwsza część zakończyła się szczęśliwie i nie wiedziałam, co można by było do tego dodać. Jednakże nie zawiodłam się, jak już wcześniej od pierwszych stron zaczęło się robić ciekawie.
Kapitan Quinn dostał kolejną nową misję z daleka od Sage. Jednak ona nie zamierza puścić go samego. Gdy Alex dowiaduje się o obecności...

Nudniejsza i znacznie gorsza od pierwszej części.

Podtrzymuję poprzednią opinię. Dodam, że fabuła utrzymuje poziom, a nawet nabiera rozpędu. Kawał porządnie skonstruowanej powieści.

Wszystkie czytane książki rozumiałam... Ta serię czytam czytam i nic z niej nie rozumiem nie wiek po co tu są, gdzie wogole są, nic.. Jest mega ciężka chodź przykładam jej więcej uwagi niż innym i tak nie wciąga i jak by ktoś poprosił mnie o streszczenie to strescila bym ja 3 zdaniami bo tyle zrozumiałam z niej

✨Pocałunek szpiega, Pocałunek zwycięzcy✨
„Wszystko wydaje się zabawne, kiedy uda ci się oszukać śmierć.” ~ Pocałunek szpiega
⭐️
2 i 3 tom podobały mi się mniej niż 1.
Nie wiem czy to kwestia czasu w jakim je czytałam, ale nie bawiłam się tak dobrze jak przy czytaniu 1 części.
⭐️
Bohaterowie się zmienili na przestrzeni tomów i to jest na plus,ale Clary strasznie mnie...

Przyjemnie spędziłam z nią dzionek 🙂

Tego się nie spodziewałam. Parę razy zmroziło mi krew w żyłach. Przez to zaczęłam gadać do siebie jak czytam. Też tak macie ? A może jestem dziwna. Wracając do książki Wow,Wow była super. To lektora do której naprwno kiedyś wrócę. Podoba mi się ta seria

Ten tom był dużo slabyszy niż pierwszy.Opisy wypraw na miarę S. J. Maas, osobiście nie lubię takiego lania wody i nudziarstwa. Zabrakło mi głębszych relacji pomiędzy bohaterami.

Jestem szczęśliwa, gdy sięgam w końcu po książkę trafiającą prosto do mojego serca, ale jeszcze bardziej cieszę się, gdy jest to cała trylogia 🥰
Tak właśnie było w przypadku Trylogii Zdrajcy. Zwlekałam z czytaniem tej serii, co raczej w moim przypadku nie jest nowością, i teraz jak zawsze żałuję, że zrobiłam to tak późno - i jednocześnie cieszę się, że zrobiłam to...

• 2021
  • Fantastyka