Therese Huston Wydawnictwo: Rebis Seria: Poradniki i podręczniki biznesowe poradniki
How Women Decide
poradniki
Bożena Jóźwiak
Poradniki i podręczniki biznesowe
decyzyjność kobiety decyzje dylematy ryzyko pewność siebie

Bardzo ciekawa, choć chwilami nużąca. Ciekawa, bo jest kilka punktów widzenia na decyzje, które podejmują kobiety - wpływ intuicji, chęć podejmowania ryzyka, element pewności siebie czy przeżywanego stresu lub wpływu sytuacji zewnętrznej. Chwilami nużące, bo momentami autorka zbyt rozwleka uzasadnienie albo analizę danego tematu. Na minus też można zaliczyć dużo wsparcia...

Zawsze interesowała mnie nasza kobieca psychika, jak działa i jakie są różnice między nami
a mężczyznami. Książka Jak kobiety podejmują decyzje jest autorstwa Therese Huston, doktor psychologii i założycielki Center for Excellence in Teaching and Learning miejsca gdzie pomaga ona ludziom w podejmowaniu najlepszych dla nich decyzji.

Autorka w swojej książce przedstawia...

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo ciekawa książka, która rozwiewa mity dotyczące podejmowania decyzji przez kobiety i czy naprawdę różnią się one tak bardzo od mężczyzn w tym zakresie.

Ciekawa pozycja obalająca najprzeróżniejsze mity dotyczące podejmowania decyzji przez kobiety. Dlaczego społecznie jakiekolwiek decyzje podejmowane przez mężczyzn są od razu przyjmowane, nie zależnie od ich wagi, a identyczne decyzje podejmowane przez kobiety są podważane? Dlaczego gdy kobieta podejmuje decyzję mówi się że jest to impulsywne pod wpływem intuicji jakby to...

• Ebook
  • Psychologia
  • Non fiction/reportaże/naukowe
  • Rozwój
  • Z polecenia
  • 2019

Therese Huston Jak kobiety podejmują decyzje. Co jest prawdą, a co mitem oraz jakie strategie są najlepsze. Zobacz więcej