Czasowo-przestrzenna analiza charakterystyk społeczno-ekonomicznych krajów Unii Europejskiej

Mastalerz-Kodzis AdriannaZeug-Żebro Katarzyna Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach inne
Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
inne
2018-01-29
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nowa Fantastyka 208 (1/2000) Sławomir Bączek, Tony Daniel, Arkadiusz Grzegorzak, Tomasz Perkowski, Ewa Pośpiech, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Bruce Holland Rogers, Łukasz Witkiewicz, Sebastian Wójcik
7,0
Nowa Fantastyk... Sławomir Bączek, To...