Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Justyna Plizga Wydawnictwo: Preston Publishing Seria: Niemiecki w tłumaczeniach popularnonaukowa
Preston Publishing
język niemiecki języki obce gramatyka
popularnonaukowa
Niemiecki w tłumaczeniach
język niemiecki języki obce gramatyka

Świetna pozycja do samodzielnej nauki języka. Nie nadaje się jednak dla osób, które niemieckiego uczą się od zera - raczej dla takich, które język znają już przynajmniej na poziomie A1 i chcą swoją wiedzę usestymatyzować.
Znam język na poziomie mniej więcej B1, ale ta książka pomogła mi wychwycić wiele błędów, które robiłam. Bardzo polecam.

• E-book
  • Niemiecki