Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Okładka książki Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1
Justyna Plizga Wydawnictwo: Preston Publishing Seria: Niemiecki w tłumaczeniach popularnonaukowa
popularnonaukowa
Niemiecki w tłumaczeniach
Preston Publishing
2014-08-14
2014-08-14
język niemiecki języki obce gramatyka

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetna pozycja do samodzielnej nauki języka. Nie nadaje się jednak dla osób, które niemieckiego uczą się od zera - raczej dla takich, które język znają już przynajmniej na poziomie A1 i chcą swoją wiedzę usestymatyzować.
Znam język na poziomie mniej więcej B1, ale ta książka pomogła mi wychwycić wiele błędów, które robiłam. Bardzo polecam.

Dodaj cytat z książki Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Ciekawostki historyczne