Pozostała tylko nadzieja

Lidia Czyż Wydawnictwo: Warto literatura piękna
Warto
beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść religijna powieść obyczajowa obyczajowe
literatura piękna

Wstrząsająca.

Zaczęła się tak niewinnie, że na początku nie uwierzyłabym, że aż tyle cierpienia doznała ta dziewczyna..Łzy, uśmiech, łzy i tak w kółko przez całą książkę..
Lidia Czyż wpadła w moje ręce całkowicie przez przypadek, podejrzewam, że gdyby tak się nie stało to sama z siebie nie zabrałabym się za tą książkę, więc bardzo się z tego cieszę.

Przeczytajcie, a...

O prostytucji i uzależnieniu narkotykowym, wstrząsająca historia pewnej kobiety.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wstrząsająca historia, płakałam strasznie: główna bohaterka doświadczyła wiele - prostytucji, uzależnienia, znęcania się..
Książka jest napisana na faktach autentycznych.
To moja trzecia książka tej autorki. Brakowało mi czegoś. Tej punktem kulminacyjnym miało być odnalezienie miłości, większą niż jej ojca.. I jakoś tak oczekiwałam, że jej tata, za którym tak tęskniła, i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Pożyczone od znajomych
  • Przeczytane w 2019
  • 2018
  • Powieści religijne

Dodaj cytat z książki Pozostała tylko nadzieja