Pozostała tylko nadzieja

literatura piękna
Wydawnictwo Warto
2016-01-01
2016-01-01
beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść religijna powieść obyczajowa obyczajowe

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

O prostytucji i uzależnieniu narkotykowym, wstrząsająca historia pewnej kobiety.

Wstrząsająca historia, płakałam strasznie: główna bohaterka doświadczyła wiele - prostytucji, uzależnienia, znęcania się..
Książka jest napisana na faktach autentycznych.
To moja trzecia książka tej autorki. Brakowało mi czegoś. Tej punktem kulminacyjnym miało być odnalezienie miłości, większą niż jej ojca.. I jakoś tak oczekiwałam, że jej tata, za którym tak tęskniła, i którego wspomnienie trzymało ją przy życiu we wszystkich kolejach jej życia, zawiedzie ją do tego stopnia, że zaufa Bogu.. Tymczasem obyło się bez dramatów.. Może to i lepiej? W końcu ta kobieta i tak wiele przeszła...

Książka jest napisana na faktach autentycznych.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Pozostała tylko nadzieja