Spełnione marzenia

Patronat LC
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Jabłoniowy Sad (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Filia
dom Kraków macierzyństwo poszukiwanie miłości poszukiwanie szczęścia rodzice uczucie
Jabłoniowy Sad (tom 3)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Miłość jest tajemnicą i rządzi się swoimi prawami

[ 6 ] Link do recenzji

Czy w jabłoniowym sadzie nastanie spokój, życie bez zmartwień? Czy wszyscy członkowie rodziny Zagórskich spełnia swoje marzenia, będą szczęśliwi?

Wszyscy wokół spełniają marzenia. Ale co zrobić, jeśli to się nie udaje?
Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Z kolei Julia marzy o miłości. Czy to coś dziwnego? Proste,...

Piękny dzień może się pojawić nawet po najgorszej nocy.

Uczucia w przeciwieństwie do rozumu zwykle umierają bardzo młodo.

Miłość to potężna siła. Można z niej czerpać właściwie bez końca i przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Póżna miłość bywa piękna.Nie ma w niej tak wielu oczekiwań. Nie kładzie się na szali całego życia. Za to człowiek potrafi cieszyć się wzajemną...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ostatnia część, myślałam że fajnie się rozkręci wątek z drugiego tomu bohaterki która chciała wrócić do męża a tu po prostu sucha informacja że są razem...Jak gdyby nigdy nic...Widać brak pomysłu na całą trylogię, szkoda czasu. Jak tylko skończyłam czytać zapomniałam już o czym było.

Piękne zakończenie sagi rodzinnej "Jabłoniowy Sad".Książka pełna wzruszeń i emocji.Zakochałam się tej fascynyjącej powieści i z wielkim smutkiem rozstaje się bohaterami jak również z całą rodziną Zagórskich z którymi przeżywałam smutki i radości w ich codzienności.Zachęcam do przeczytania całej sagi bo naprawde warto.Polecam.

Seria Jabłoniowy sad to moje pierwsze spotkanie z autorką - Krystyną Mirek, ale za to jakie udane! Ciepła opowieść o losach trzech sióstr Zagórskich, z których każda z nich zmaga się z różnymi przeciwnościami losu. Ze szczęśliwego zakończenia, cieszysz się jak ze szczęścia najbliższej Ci osoby.

Drugi tom jak dla mnie był najlepszy ze względu na faceta z Warszawy. Co do tomu 3 - musiałam czekać w nieziemskiej kolejce w bibliotece, żeby go dostać- prawie rok! - i się nieco rozczarowałam. Seria dobra, ale przepis na szczęście według autorki - KONIECZNIE mąż, KONIECZNIE dzieci sprawia, że już po żadną jej książke nie sięgnę. No cóż, pani Krystyno - życie nie tylko...

Na półkach: , , , , ,

Całą serię przeczytałam jednym tchem- po prostu ŚWIETNA!
Taka rodzinna ,pełna ciepła i serdecznych ludzi.
Mimo,że życie nie zawsze układało się tak jakby chcieli nasi bohaterowie,to z pomocą bliskich udawało im się wyjść z kryzysu i zacząć od nowa.
Jak sam tytuł sugeruje , w tym tomie marzenia wszystkich członków rodziny się spełniły i oto tym optymistycznym akcentem...

Ciezko bylo sie rozstac z rodzina Zagorskich... Pelna nadziei ksiazka z rodzinnymi problemami, sadem i ogrodem, herbatami w tle.

Dyskusje

• 2018