L.J. Shen Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , ,

Na początku mi się podobało, ale potem coś poszło nie tak.
Uwielbiam mroczne historie. W rzeczywistości im mroczniejsza, tym lepsza. Tematy niewoli należą do moich ulubionych. Mogę szczerze powiedzieć, że to nie mroczne części tej historii były dla mnie zniechęcające.
Prawda jest taka, że ​​ta historia nie była dla mnie szczególnie atrakcyjna. Myślałam, że Prescott i Nate...

2078

Nie dałam rady poddałam się. Chyba robię się za stara na tego typu książki. Nic tu nie trzymało się kupy, a do tego sama historia..... po prostu brak słów. Moim zdaniem strata czasu.

Fantastyczna książka pełna żądzy zemsty. Prescott zostaje porwana i trafia do piwnicy w której ma czekać do czasu aż trafi w ręce swojego byłego chłopaka, który nie był zadowolony z jej ucieczki. Do dziewczyny przychodzi Beat ( Nate) który dba o je potrzeby. Miedzy porywaczem a porwaną tworzy się wieź. Początkowo Prescott pragnie omotać swoja urodą Beata by móc uciec gdyż...

• 2020
  • - 2016 -