Blood to Dust

Self Publishing
2016-07-16
2016-07-16

2053

Na początku mi się podobało, ale potem coś poszło nie tak.
Uwielbiam mroczne historie. W rzeczywistości im mroczniejsza, tym lepsza. Tematy niewoli należą do moich ulubionych. Mogę szczerze powiedzieć, że to nie mroczne części tej historii były dla mnie zniechęcające.
Prawda jest taka, że ​​ta historia nie była dla mnie szczególnie atrakcyjna. Myślałam, że Prescott i Nate są w porządku, a nawet godni podziwu. Jednak nigdy nie czułam związku z nimi, ani z ich trudną sytuacją.
Jasne, dużo się działo ale biorąc pod uwagę treść, ta historia powinna była przyspieszyć mój puls, ale nigdy się tak nie stało. Brakowało tego niespokojnego oczekiwania.
Byłam też zawiedziona końcem tej historii. Nie byłam zadowolona ze sposobu, w jaki wszystko się ułożyło. Dla mnie było to bardzo antyklimatyczne.
Czytałam dużo książek o tematyce porwania / niewoli, lecz ta książka nie zrobiła na mnie trwałego wrażenia, ale była w porządku. Czytałam lepsze.

Na początku mi się podobało, ale potem coś poszło nie tak.

Nie dałam rady poddałam się. Chyba robię się za stara na tego typu książki. Nic tu nie trzymało się kupy, a do tego sama historia..... po prostu brak słów. Moim zdaniem strata czasu.

Fantastyczna książka pełna żądzy zemsty. Prescott zostaje porwana i trafia do piwnicy w której ma czekać do czasu aż trafi w ręce swojego byłego chłopaka, który nie był zadowolony z jej ucieczki. Do dziewczyny przychodzi Beat ( Nate) który dba o je potrzeby. Miedzy porywaczem a porwaną tworzy się wieź. Początkowo Prescott pragnie omotać swoja urodą Beata by móc uciec gdyż wie ze czeka ją śmierć, ale jednak przyciąganie jest tak bliskie że oboje uciekają i postanawiają się zemścić na osobach które w przeszłości przyczynili się do skrzywdzenia dziewczyny. Książka pełna akcji, brutalna, nieprzewidywalna. Polecam !

• Po angielsku
  • Dark