Dogmatyka T.6 Traktat o stworzeniu, Traktat o rzeczywistości ostatecznej

Okładka książki Dogmatyka T.6 Traktat o stworzeniu, Traktat o rzeczywistości ostatecznej
Zbigniew DanielewiczMarian Kowalczyk Wydawnictwo: Więź Cykl: Dogmatyka "z muszelką" (tom 6) religia
religia
Dogmatyka "z muszelką" (tom 6)
Więź
2010-09-24
2010-09-24
dogmatyka teologia religioznawstwo stworzenie eschatologia koniec świata

Okładka książki Religia wobec historii, historia wobec religii Leszek Augustyn, Piotr Augustyniak, Katarzyna Bartosiak, Michał Bohun, Piotr Chomik, Tadeusz Czekalski, Maciej Czeremski, Zbigniew Danielewicz, Mariusz Dobkowski, Krzysztof Dorosz, Jolanta Gablankowska-Kukucz, Tadeusz Gadacz, Aleksander Gomola, Stanisław Grodż, Zuzanna Grębecka, Jowita Jagla, Artur Jocz, Elżbieta Kotkowska, Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Kulig, Inga Kuźma, Krzysztof Mech, Marta Miklicz, Andrzej Mrozek, Paweł F. Nowakowski, Agnieszka Oleska, Paweł Plichta, Jerzy Prokopiuk, Stanisław Przepierski, Elżbieta Przybył-Sadowska, Grzegorz Ryś, Teresa Stanek, Maciej Strutyński, Paulina Szkudlarek, Andrzej Szyjewski, Marek Tracz, Jarosław Wasilewski, Elżbieta Wiater, Grzegorz Wita, Marek Wójtowicz SJ, Cezary Wąs, Karol Łopatecki, Rafał Łętocha, Agata Świerzowska, Alicja Żywczok
Ocena 0,0
Religia wobec ... Leszek Augustyn, Pi...
Okładka książki Dogmatyka. Tom 6 Zbigniew Danielewicz, Marian Kowalczyk SAC o.
Ocena 0,0
Dogmatyka. Tom 6 Zbigniew Danielewic...

Książka, która warta jest przeczytania przez wszystkich, którzy mają cokolwiek do czynienia z teologią i dogmatyką. Polecam ją zwłaszcza adeptom studiów teologicznych. Dobry podręcznik. Warta jest także, jako powtórka dla tych co pragną odświeżyć sobie pamięć. A w dzisiejszych nie łatwych czasach, warto powracać do źródła.

Dodaj cytat z książki Dogmatyka T.6 Traktat o stworzeniu, Traktat o rzeczywistości ostatecznej