rozwiń zwiń

Czarna dziewczyna szuka Boga

Okładka książki Czarna dziewczyna szuka Boga
George Bernard Shaw Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Adventures of the Black Girl in Her Search for God
Państwowy Instytut Wydawniczy
1956-01-01
1933-01-01
religie Afryka bogowie Bóg

Okładka książki Pigmalion.Angielski z Georgem Bernardem Shaw Frank Ilya, George Bernard Shaw
Ocena 0,0
Pigmalion.Angi... Frank Ilya, George ...
Okładka książki Wielkie Mowy Historii. Tom 2. Od Lincolna do Stalina Susan B. Anthony, Theobald von Bethmann, Otto von Bismarck, John Brown, Elizabeth Cady Santon, Georges Clemenceau, William Cobbett, Ignacy Daszyński, Roman Dmowski, Fryderyk Engels, Abby Kelly Foster, Fryderyk Wilhelm IV, Mahatma Gandhi, Giuseppe Garibaldi, Giovanni Gentile, William Gladstone, Edward Grey, Teodor Herzl, Wilhelm II Hohenzollern, Wilhelm Jordan, Maria Koszutska, Włodzimierz Lenin, Herman Liebermann, Abraham Lincoln, Thomas Babington Macaulay, Karol Marks, Aleksander II Mikołajewicz, Benito Mussolini, Ludwik Pasteur, Karl Pearson, Józef Piłsudski, Ernest Renan, Franklin Delano Roosevelt, Arnold Ruge, George Bernard Shaw, Maria Skłodowska-Curie, Józef Stalin, Stojący Niedźwiedź, Rabindranath Tagore, Lew Trocki, Henrik Ragnar Törnebladh, Ludwik Waryński, Woodrow Thomas Wilson, Wincenty Witos, Wódz Józef, Emil Zola, Bernhard von Bülow, Helmuth Karl Bernhard von Moltke
Ocena 7,5
Wielkie Mowy H... Susan B. Anthony, T...

To w bajka filozoficzna. Trzeba ją czytać z uwagą, powoli. Z namyslem. A potem warto do niej wrócić jeszcze raz. Jest w niej mnóstwo najważniejszych pytań. Na które nie ma odpowiedzi.

Dodaj cytat z książki Czarna dziewczyna szuka Boga