Żydowski Kraków. Przewodnik po zabytkach i miejscach pamięci. Wersja rosyjska

Okładka książki Żydowski Kraków. Przewodnik po zabytkach i miejscach pamięci. Wersja rosyjska
Eugeniusz Duda Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Vis-á-Vis/Etiuda
2010-01-01
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Judaika i wybrane pamiątki związane z historią krakowskich Żydów w zbiorach Muzeum Krakowa Eugeniusz Duda, Elżbieta Długosz
Ocena 0,0
Judaika i wybr... Eugeniusz Duda, Elż...
Okładka książki Ostoja tradycji Eugeniusz Duda, Elżbieta Długosz, Anna Jodłowiec-Dziedzic, Dariusz Niemiec
Ocena 0,0
Ostoja tradycji Eugeniusz Duda, Elż...