Wiktor i czarownica

Marta Toruńska
Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
literatura dziecięca
Marta Toruńska

Wiktor to bohater który zapadł w pamięć mojemu pięciolatkowi. Historie z Wiktorem są zawsze barwne i ciekawe. jak dla mnie duży plus za pozytywne wizerunki, w poprzedniej książce piratów, w tej czarownicy. Czytamy i uśmiechamy się, czytamy i dzieci się cieszą, nie boją się, podoba im się takie podejście. A jak moim dzieciakom się podoba to i ja jestem pozytywnie nastawiona...

Na półkach: , , , ,

W książeczkach z Wiktorem bardzo podobają nam się kolorowe ilustracje. Miś Wiktor i myszorek Tymek zawsze służą pomocą. Polecam.

• Dla dzieci
  • Bibllioteczka moich dzieci
  • 2016
  • 2016
  • 2017

Dodaj cytat z książki Wiktor i czarownica