Potęga uzdrawiania Myśli kształtują życie

Joseph Murphy Wydawnictwo: Kos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Kos
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2012-01-01

Niesamowita. Jest to moja pierwsza książka tego autora - i na pewno nie ostatnia. Podejrzewam, że "Potęgę uzdrawiania" przeczytam jeszcze nie raz.
Ta książka wręcz przyciąga mnie do siebie. Zawiera w sobie to, czego szukałam. Ma w sobie to, co wyznaję i w 100% zgadzam się z jej treścią. Jestem osobą wierząca, nie raz próbowałam zagłębiać się w Biblię, ale było ciężko i po...

• 1Posiadam
  • Publicystyka